fbpx

Świeczki urodzinowe i cyfry

Jednymi z podstawowych akcesoriów stosowanych na urodzinach są oczywiście świeczki. Ustawia się je na torcie, a ich zdmuchiwanie to doskonała okazja na pomyślenie życzenia. W ramach oferty naszego sklepu internetowego prezentujemy świeczki urodzinowe dostępne w kilku wzorach oraz wariantach. Dysponujemy produktami na roczek, a oprócz tego na 40; 50. lub nawet 60. urodziny. Zostały wykonane z jakościowego wosku, który nie kapie i wydziela przyjemny zapach.

Świeczki na osiemnastkę

Nasza firma oferuje nie tylko gotowe świeczki na 30. Lub 40. urodziny, ale także pojedyncze cyfry, z których można ułożyć dowolną liczbę. Daje nam to pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów. Akcesoria posiadają złoty kolor, a domieszka brokatu powoduje, że świeczki doskonale się prezentują.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Szeroka propozycja sklepu internetowego daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania produktów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Przewiń do góry