fbpx

Balony lateksowe

To chyba pierwszy produkt, jaki przychodzi nam do głowy, kiedy myślimy o oprawie przyjęcia urodzinowego, ale też wielu innych imprez. Nic dziwnego – uwielbiamy je przecież od dzieciństwa, bo dostarczały nam mnóstwo radości już na samym etapie dekorowania.

W naszym asortymencie ozdobne balony lateksowe i gumowe na imprezę i przyjęcia występują w wielu odsłonach. Znajdą się tu dekoracje tematyczne, przeznaczone na określone wydarzenie: urodziny, chrzest, wieczór panieński i kawalerski, Sylwestra czy też baby shower. Nie brakuje u nas również propozycji o charakterze uniwersalnym, które będą dobrym wyborem na wiele różnych okoliczności. W kompletowaniu oprawy do przyjęcia możesz wybierać pomiędzy całą gamą produktów o różnej wielkości i kolorach. Gładkie, pastelowe, z nadrukiem – Ty wybierasz!

Girlandy, taśmy i krążki klejące

W ofercie posiadamy też akcesoria pomocne do stworzenia niezwykłych dekoracji, a także gotowe ich propozycje. Okazały bukiet lub girlanda z balonów lateksowych to doskonała ozdoba do dużych sal, w których odbywają się przyjęcia.

Wyświetlanie 1–48 z 143 wyników

Przewiń do góry