Złote litery

Złote litery

Złote litery pozwolą ci przełamać nudę i opuścić nudne standardy. Planujesz baby shower lub urodziny swojej pociechy? A może szykujesz imprezę urodzinową dla większych dzieci (w końcu każdy z nas jest dzieckiem :)) bądź starasz się o niezapomniany wieczór panieński? Te balony to dobry kierunek 🙂

Szukasz liter w najprawdopodobniej najpopularniejszym kolorze? To jest miejsce dla ciebie 🙂

Różnorodność balonów foliowych da ci ogromne pole do popisu. Bez względu na to, czy szukasz balonów złotych, srebrnych czy najmodniejszych ostatnio Rose Gold, czyli różowe złoto, każdy z tych kolorów możesz znaleźć w naszym sklepie.

W zależności od okazji, czy jest to Roczek, Baby Shower, Wieczor Panieński czy Urodziny, możesz wybrać kilka możliwości. Znajdziesz u nas balony w kształcie Cyfr, foliowe napisy oraz balony gładkie z folii.

Użyj balonów z folii i dostosuj dekorację do wystroju, wybierając też odpowiedni dla siebie sposób napełnienia balonu.

Foliowe balony możesz napełnić Helem lub powietrzem. Balon napełniony Helem będzie się unosił w powietrzu. W zależności od wielkości oraz jakości balonów napełnionych helem, będą unosiły się one od 1 do nawet 3 tygodni!

Możesz też napełnić te balony powietrzem. Zrobisz to za pomocą pompki do balonów, albo własnych płuc 🙂

Nie każdy balon napełniony helem będzie unosić się w powietrzu, żeby tak było musi być odpowiedniej wielkości. Balony poniżej 18” cali, czyli w przybliżeniu 45 centymetrów mimo napełnienia helem nie uniosą się w powietrzu. Hel jest lekkim gazem, który musi mieć odpowiednią objętość, aby unieść balon. Im większy balon napełnimy helem, tym dłużej będzie się unosił!

Daj się ponieść wyobraźni i fantazji! Łącz balony foliowe i balony lateksowe w kompozycje, które pozwolą ci zorganizować niezapomniane przyjęcie!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28

Przewiń do góry

W dniach 22-29.07 Przebywamy ma urlopie. Wszystkie zamówienia będą realizowane od 30.07

Do zobaczenia! :)