fbpx

Gotowe pomysły na wieczór panieński – dekoracje i ozdoby

Wieczór panieński jest dla każdej przyszłej mężatki szczególną chwilą. Możliwość spotkania się z najbliższymi przyjaciółkami i świętowanie zamążpójście – tego każda Panna Młoda nie może się doczekać! Organizowane przyjęcie to doskonała okazja, by zadbać o niespotykany wystrój miejsca zabawy. Dlatego jeżeli przypadła Ci zaszczytna rola bycia organizatorką tej imprezy, to sprawdź gotowe pomysły na wieczór panieński i zainspiruj się 😉 Bez względu na to, czy impreza odbywa się w domu, lokalu czy też w plenerze, do wyboru jest bardzo wiele ozdób i dekoracji, które uświetnią tego typu uroczystość.

W ostatnim czasie coraz popularniejsze stają się wieczory panieńskie organizowane w plenerze, tym bardziej jeżeli odbywają się w letnim sezonie. Są one doskonałą alternatywą dla zabaw na dyskotece lub w klubach, gdzie zwykle jest mnóstwo ludzi. Jeśli również i Ty wiesz, że przyszła Panna Młoda woli nieco spokojniejsze miejsce tego typu uroczystości warto, byś poznała ciekawe inspiracje będące gotowymi pomysłami na udekorowanie miejsca przyjęcia.

Daj się zainspirować

Przydomowy ogród od zawsze był świetnym miejscem na organizację zabaw. A jeśli mowa o wieczorze panieńskim, chyba nie można wymarzyć sobie lepszych okoliczności sprzyjających dobrej zabawie wśród najbliższych. Duży stół przystrojony ozdobnym obrusem, porcja owoców, lemoniada, ciasto i różnego rodzaju przekąski – czy można chcieć czegoś więcej? Oczywiście tego typu zabawa nie mogłaby się odbyć bez tortu okraszonego złotą fontanną czy samego stołu ozdobionego pięknymi talerzykami i kubeczkami, specjalnie na tę okazję. W takim wypadku niezwykle praktyczne będą również plastikowe kubki, talerzyki oraz słomki. Dzięki nim sprzątanie po zabawie przebiegnie w niezwykle szybki sposób.

Doskonałym pomysłem na uzupełnienie wieczoru panieńskiego organizowanego w plenerze będą kolorowe balony oraz girlandy gwarantujące zabawę w iście amerykańskim stylu! Czymś, bez czego nie mógł by się odbyć żaden wieczór panieński jest też szarfa dla panny młodej, dzięki której najważniejsza osoba będzie wyróżniona. Pamiętaj też gry, które zapewniają doskonałą zabawę i kupę śmiechu 😉

Postaw na kulturalne spotkanie towarzyskie

Herbata w filiżankach, ciasteczka domowej roboty oraz naleśniki z sosem karmelowym – czy to nie brzmi jak przyjęcie doskonałe? Organizacja wieczoru panieńskiego w plenerze nie wymaga nadludzkiego wysiłku czy ogromnej kreatywności. Wystarczy kilka sprawdzonych pomysłów oraz ciekawa aranżacja miejsca, by z pozoru zwykłe spotkanie w kobiecym gronie przemieniło się w niezapomniany wieczór zarówno dla panny młodej, jak i wszystkich zaproszonych gości.
Czy te gotowe pomysły na wieczór panieński przypadły Ci do gustu?

Chcesz być na bieżąco? Pulub nas  na Facebook’u!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry