fbpx

Dekoracje na Baby Shower- jak stworzyć wyjątkowy klimat przyjęcia?

Baby shower to dla przyszłej mamy wyjątkowe przyjęcie. Mimo, iż jeszcze kilka lat temu w Polsce było ono nieznane, to z roku na rok zyskuje coraz większą popularność wśród kobiet oczekujących narodzin dziecka. Baby shower to impreza na cześć mamy oraz maluszka, który niebawem ma się urodzić. Na przyjęcie zapraszane są najczęściej najbliższe przyjaciółki przyszłej mamy, które obsypują ją prezentami i serdecznością. To też znakomita okazja do spotkania towarzyskiego ze swoimi znajomymi oraz zacieśnienia przyjacielskich więzi przed tym wyjątkowym momentem, jakim jest poród.

Organizacja baby shower

Impreza może być organizowana na wiele sposobów. W przypadku spotkań w większym gronie można zdecydować się na wynajęcie lokalu, co jest bardzo wygodne. Jeśli natomiast planowane jest małe spotkanie, organizacja przyjęcia w mieszkaniu lub też w przydomowym ogrodzie będzie równie dobrym pomysłem. Bez względu na miejsce imprezy, warto zatroszczyć się o różnego rodzaju dekoracje, które uświetnią spotkanie towarzyskie, a dodatkowo nadadzą mu niezapomnianego klimatu.

Dekoracje na baby shower – sprawdzone propozycje

Oczywiście podstawowymi akcesoriami każdej imprezy są balony. Posiadamy akcesoria tradycyjne, z nadrukowanymi serduszkami, Myszką Miki, jednorożcem i słonikiem, jednak propozycja sklepu internetowego to także balony w kształcie napisu “baby”, “love”, “girl” czy też “boy”. Balony te mogą zostać przymocowane za pomocą sznurka do elementów wystroju wnętrza. Znakomitą propozycją będą także girlandy i gwizdki, które uświetnią każdą imprezę.

A może zabawa w ogrodzie?

Organizując zabawę w plenerze (na przykład w ogrodzie) bardzo dobrym pomysłem będzie postawienie na papierowe kubeczki, słomki oraz talerzyki. Da to poczucie uczestniczenia w przyjęciu iście w amerykańskim stylu. Elementami, które jeszcze bardziej uświetnią zabawę są konfetti i serpentyny, a ponadto również balony w kształcie liter, z których można ułożyć na przykład imię wyczekiwanego dziecka – możliwości jest bardzo wiele, dlatego nie czekaj i postaw na akcesoria najodpowiedniejsze dla swoich potrzeb!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry