fbpx
balony na wieczór panieński

Balony na wieczór panieński – 5 pomysłów

Balonowe dekoracje w ostatnim czasie robią furorę, dlatego nie ma się co dziwić, że równie chętnie są wybierane na wieczory panieńskie. Na babskich imprezach zwykle królują dekoracje w kolorze różowego złota, ale nie tylko. Modnym kolorem jest wciąż złoto, srebro i biel jednak coraz częściej organizatorki panieńskich odważnie łączą kolory dodając czerń, zieleń czy błękit. Sezon na wesela właśnie się rozpoczął, dlatego wszystkie świadkowe muszą stanąć na wysokości zadania ;). Każda druhna musi przygotować się nie tylko na wesele, ale zadbać też o organizację, dekoracje i balony na wieczór panieński.

Balony z helem

Niewątpliwie balony na wieczór panieński muszą zrobić efekt WOW na wszystkich uczestniczkach. Balony z helem to doskonała opcja, kiedy zależy nam na tym, żeby unosiły się w powietrzu przez cały czas, dzięki czemu będzie tworzyć też idealne tło do pamiątkowych zdjęć. Nie ma znaczenia czy wybierzesz balony lateksowe czy foliowe – oba rodzaje spełnią swoją rolę kiedy nadmuchasz je helem. Aby dekoracje z balonów na wieczór panieński nie opadały, pamiętaj i jednej zasadzie – muszą mieć odpowiedni rozmiar, bo jeżeli będą za małe, nie będą unosić się w powietrzu, tak jak to sobie wymarzyłaś.

Balony z konfetti

Przygotowując balonowe dekoracje na panieński z całą pewnością przejrzałaś mnóstwo inspiracji w Internecie i na pewno natknęłaś się na balony z konfetti. Te transparentne balony pięknie wyglądają, można zestawić je i z balonami lateksowymi i z balonami foliowymi. Bukiety balonowe, gdzie są takie balony, robią wrażenie, dlatego warto wziąć je pod uwagę. Przy napełnieniu ich helem, musisz pamiętać, że jeżeli zależy Ci na długim unoszeniu się w powietrzu, do środka należy napuścić odrobinę specjalnego żelu uszczelniającego.

Napisy balonowe

Napisy balonowe to dopiero balonowe WOW! Na wieczór panieński najczęściej wybierane są napisy
-BRIDE,
-Bride to be,
-Miss to Mrs,
chociaż coraz częściej druhny zostają przy języku polskim i napis brzmi Wieczór panieński! Te napisy można kupić w całości lub każdą literkę oddzielnie i samodzielnie skompletować odpowiedni napis. Takie dekoracje na wieczór panieński można najczęściej zobaczyć w ostatnim czasie w social mediach u dziewczyn, które bawiły się na wieczorze panieńskim.

Balony lateksowe

Balonowe dekoracje na panieński będą też piękne, jeżeli postawisz na balony lateksowe. Balony w białym kolorze będą wyglądać bardzo elegancko i będą świetnie prezentować się na zdjęciach. Możesz napompować je helem, lub po prostu rozrzucić po domu czy wynajętym apartamencie na tę okoliczność. Możesz znaleźć specjalne balonowe dekoracje na wieczór panieński, czyli balony lateksowe z nadrukowanym napisem, który nawiąże do tematu imprezy. Balony możesz przywiązać połyskującą wstążką, która będzie fajnie odbijać światło.

Girlandy balonowe

Połączenie kilkunastu lub kilkudziesięciu balonów w girlandę z pewnością sprawi wiele radości i zabawy, a ostateczny efekt będzie zdumiewający. Do girland idealne będą balony lateksowe, które należy ze sobą związać np. specjalną taśmą do girland. Możesz ją zawiesić gdzie tylko chcesz. Taka ścianka z mnóstwa balonów zrobi wrażenie na wszystkich!

Dekoracje z balonów na wieczór panieński są mega popularne i wyglądają nieziemsko! Daj się porwać balonowemu szaleństwu i wybierz takie balony, które będą najlepiej pasować do tematu imprezy.

Szukasz balonów na wieczór panieński – tutaj znajdziesz nasze propozycje 😉

Odwiedź nas na Facebooku, aby być na bieżąco!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry