fbpx

5 zasad, o których musisz pamiętać organizując wieczór panieński

Twoja przyjaciółka wkrótce wychodzi za mąż i poprosiła Cię o to, żebyś została jej druhną? W takim razie przed Tobą organizacja wieczoru panieńskiego, który zostanie w pamięci na długie lata! Sprawdź 5 zasad, o których musisz pamiętać organizując wieczór panieński.

Czas

Najważniejszy zawsze jest czas! Jeżeli masz go wystarczająco dużo możesz zaplanować naprawdę niesamowitą imprezę dla przyszłej Panny Młodej i zadbać o dekoracje na wieczór panieński. Nie zostawaj wszystkiego na ostatnią chwilę, bo może okazać się, że miejsce, które planowałaś zarezerwować nie ma już dostępnych terminów. Albo zaproszone uczestniczki na imprezę będą miały już inne plany. Jak wszystko zaplanować, żeby zdążyć? Najlepiej stwórz swój planner wieczoru panieńskiego! Żeby o niczym nie zapomnieć, zapisuj w nim wszystko co tylko przyjdzie Ci na myśl.

Rozmowa

Porozmawiaj z przyszłą Panną Młodą o tym z kim chciałaby świętować ten szczególny dzień i podpytaj ją o jej preferencje na spędzenie tego czasu. Dzięki takiej rozmowie organizacja wieczoru panieńskiego będzie łatwiejsza, bo spełnisz marzenie przyjaciółki 😉. Oczywiście dopracuj każdy element imprezy i nie zdradzaj szczegółów Pannie Młodej, żeby miała piękną niespodziankę! Pamiętaj, że podczas wieczoru panieńskiego powinnaś przede wszystkim uszczęśliwić najważniejszą uczestniczkę, czyli przyszłą mężatkę, a nie siebie. Nawet jeżeli Ty chciałbyś pójść do nocnego klubu, przejechać się limuzyną i wziąć udział w karaoke, a Twoja przyjaciółka wolałaby spędzić ten czas spokojnie w gronie najbliższych dziewczyn, musisz wziąć przede wszystkim jej zdanie pod uwagę.

Budżet

Budżet na wieczór panieński na samym początku może być ciężki do ustalenia, jeżeli nie znasz konkretnej liczby uczestniczek. Poproś Pannę Młodą o to, żeby jak najszybciej przekazała Ci listę dziewczyn, żebyście mogły omówić plan działania i budżet, którym będziecie dysponować. Będziecie mogły ustalić szczegóły samej imprezy i ustalić jakie dekoracje na wieczór panieński powinnyście mieć.

Prezent dla Panny Młodej

Nie zapomnijcie o jakimś upominku dla Panny Młodej z okazji jej nowej drogi życia 😊. Zastanów się czego przyszła mężatka będzie potrzebować. Może w ostatnim czasie mocno się stresuje i przydałby jej się dzień w SPA? Może przydałaby się jej sexi bielizna na noc poślubną? W takim razie warto kupić jej kartę podarunkową do jej ulubionego sklepu. A może prezent spersonalizowany? Na przykład album z Waszymi zdjęciami i z napisanymi życzeniami specjalnie dla niej, albo nagrajcie filmik, w którym bezpośrednio powiecie jej czego życzycie bądź jakie macie rady na nowej drodze życia.

Dobra zabawa!

Nawet jeżeli nie wszystko pójdzie po Twojej myśli, to i tak najważniejsza jest dobra zabawa! Przygotuj gry na wieczór panieński, które rozweselą uczestniczki 😉. Możesz przygotować je sama, albo kupić specjalne karty z pytaniami do Panny Młodej i pozostałych uczestniczek. Zadbaj też o ciekawe dekoracje na wieczór panieński, które będą też doskonałym tłem na pamiątkową sesję zdjęciową. Żeby urozmaicić ten czas, możecie zrobić sobie specjalne tatuaże na tę okoliczność.

Chcesz być na bieżąco? Pulub nas  na Facebook’u!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry